Вівторок, 21.01.2020, 10:39
Вітаю Вас Гість | RSS

Кременчуцький ліцей №17 "Вибір" імені М.Г. Неленя

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу

Кременчуцький ліцей № 17 « Вибір» імені М.Г.Неленя Кременчуцької ї міської ради Полтавської області розміщена в окремій будівлі, будівництво якої виконано на підставі типового проекту 2Р-021.  Проектна потужність школи розрахована на 1688 учнів, кількість класів згідно з проектом – 46.

Заклад нараховує 47 навчальних приміщень, учні школи І ступеня працюють у 16 кабінетах, учні школи ІІ-ІІІ ступенів працюють за кабінетною системою:

- 4 кабінети української мови та літератури;

- 3 кабінети російської мови та зарубіжної літератури;

- 2 кабінетів математики;

- 4 кабінети іноземної мови;

- 1 кабінет історії та правознавства;

- 1 кабінет географії;

- 2 кабінети біології;

- 2 кабінети фізики;

- 1 кабінет хімії;

- 3 кабінети інформатики;

- 1 кабінет музичного мистецтва;

- 2 спортивні зали;

- 1 кабінет Захисту Вітчизни;

- 1 кабінет образотворчого мистецтва

- інтерактивний кабінет;

- 2 навчальні майстерні з обробки металу і деревини;

- 2 майстерні для обслуговуючих видів праці;

- обідня зала, розрахована на 160 посадочних місць,

- харчоблок

Навчальний заклад має кабінет бухгалтерії, кабінет педагога-організатора, методичний кабінет, кабінет психолога, кабінет соціального педагога, актовий зал , кабінети заступників директора, учительську, бібліотек та книгосховище, кабінет технічного персоналу, медичний кабінет ,чотири роздягальні для учнів фізичної культури, теплицю, шкільний тир, гараж, стадіон ( три футбольних поля, волейбольний та баскетбольний майданчики, ігровий дитячий майданчик «Космонавт»)

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459, в них створені необхідні умови для занять.

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.

Кабінети фізики забезпечені на 100% необхідним обладнанням для виконання демонстраційних дослідів, лабораторних робіт та фізичного практикуму.

Кабінет хімії забезпечений віртуальною лабораторією для виконання практичної частини програми, кабінети біології забезпечені препаратами для виконання практичної частини навчального матеріалу.

Кабінет інформатики укомплектований 28 комп’ютерами, в управлінський діяльності використовуються 11 комп'ютерів, на яких встановлена ліцензійна версія операційної системи Windows XP. Заклад має доступ до мережі Internet.

У навчальному процесі використовуються ліцензійні програмні засоби, які мають гриф МОНУ з алгебри 7-9 кл., геометрії 7-9 кл., фізики 7-11 кл., хімії 7-12 кл., біології - 8,9 кл., географії 7-11 кл., історії України – 10 клас, всесвітньої історії 10 клас, російської мови 6-9 кл., основ здоров’я 5-6 кл.

Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів Кременчуцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17 «Вибір» ім. М,Г. Неленя.

Для поліпшення навчально-матеріальної бази окремих кабінетів, оформлення, покращення санітарно-гігієнічного стану та естетичного вигляду розроблено «Програму перспективного розвитку «Освіта Кременчука».

На фасаді школи розміщено два барельєфи:

  • Першому директору Миколі Гавриловичу Неленю
  • Випускнику школи, загиблому в зоні АТО Миколі Миколайовичу Мартинюку

На першому поверсі закладу розміщено інформаційні стенди: розклад навчальних занять, розклад факультативних та гурткових занять, у вестибюлі розташована галерея учнівських робіт. На другому поверсі знаходиться банер , присвячений 50 річчі школи. Також стенд « Відминики навчання», учнів, які закінчили навчальний заклад із «Золотою та Срібною медалями»; Стенд з пдагогичним колективом та адміністрацією школи, Стенд « Історія довжиною в 50 років», стенд присвячений першому директору школи Миколі Гавриловичу Неленю, стенд , присвячений памяти випускника школи загиблому в АТО, Мартинюку Миколі , стенд присвячений Небесній сотні.

Також в ліцеї є Куток Охорони життєдіяльності, в якому наступні секції: Пожежна безпека, Дорожня безпека, Цівільний захист.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright MyCorp © 2020
uCoz